Výborný druhý polčas

16.04.2011 18:37

13. kolo: FC Nitra A - Hlohovec 9:3 (2:3). Góly: 4. A. Javro, 23. a 30. L. Ševčík, 27. S. Čapkovič, 32., 33., 42. a 44. E. Feduzi, 48. Š. Korman - 10. a 13. Zdenek, 25. Mindek. V prvom polčase sme sa v útoku opäť strelecky trápili, navyše hostia boli štyrikrát pri našej bráne a dali z toho tri góly! Po obrátke však naši chlapci išli ako draci za víťazstvom, súperovi nedali dýchať, v priebehu ôsmich minút otočili z 2:3 na 6:3 a bolo vymaľované. Štyrikrát sa presadil Erik Feduzi, pochvalu si však zaslúžia viacerí chalani za veľké nasadenie. Tri góly strelili aj chalani, ktorí tesne pred zápasom prišli zo školy v prírode (Lukáš Ševčík, Števo Korman). Chlapcom patril právom potlesk rodičov.

ZOSTAVA: Hrnčár - Bakay, Ballay, Bíro, Candrák, Čapkovič, Dobrotka, Feduzi, Gocník, Javro, Kilian, Korman, Lukács, Sovík, Ševčík.