Skvelý obrat na ViOne

22.04.2011 19:19

14. kolo: PFA ViOn Zlaté Moravce A - FC Nitra 3:5 (1:0). Góly: 3. a 28. E. Kramár, 34. D. Jáger - 32. Lukáš Ševčík, 38. vlastný (Jáger), 39. Alex Javro, 49. Erik Feduzi, 50. Michal Kilian.

Naši chlapci pripravili rodičom pekný zážitok, keď zle sa vyvíjajúci zápas dokázali zvrátiť a v záverečných minútach napokon aj rozhodnúť v náš prospech. V prvom polčase sme mali loptu na kopačkách častejšie, ale v útoku sme sa nevedeli presadiť. Domáci Kramár nám na začiatku ušiel a polčas skončil 1:0. To isté sa zopakovalo aj krátko po obrátke. Potom Lukáš Ševčík korigoval krásnou strelou z diaľky. Vionisti kontrovali podobne bombou z diaľky, ale potom už prišli minúty, kedy sme dominovali. Gól na 3:2 bol vlastný, o minútku Alex Javro zakončil rýchlu akciu presnou strelou - 3:3. V závere to bolo, kto z koho, no tešili sme sa my, keď v predposlednej minúte Erik Feduzi po rohu dorazil loptu do siete. Bodku za cenným víťazstvom dal Michal Kilian priamym kopom z polovice ihriska (!).

ZOSTAVA: S. Hrnčár - D. Ballay, J. Beržinec, M. Bíro, S. Čapkovič, A. Dobrotka, E. Feduzi, M. Gocník, A. Javro, M. Kilian, R. Lukács, O. Ondrovič, L. Ševčík. Družstvo viedol O. Ondrovič st.